The House Café olarak biliyoruz ki biz çalışanlarımızla varız, bu sebeple takımdaşlarımızı eğitmek ve geliştirmek birinci önceliğimiz. Şirketimiz, tüm çalışanları için eşit fırsatlar yaratıp, onlar için en uygun gelişim olanaklarını belirlemekte ve başlangıç pozisyonunda işe alımını yaptığımız her çalışanı geleceğin potansiyel Şube Yöneticisi olarak görmektedir. The House Café'nin Servis, Bar ve Mutfak birimlerindeki tüm çalışanlar, The House Academy'nin eğitim programlarına dahil olarak bu amaçlarına ulaşabilir. 

İşe Alım 

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, şubelerimizde İş Başvuru Formu doldurabilir veya web sitemizin İnsan Kaynakları bölümündeki linkte yer alan email adresine özgeçmişlerini gönderebilirler. 

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirmeye alınır. Uygun adaylar görüşmeye çağrılır. İK ile görüşme yapan tüm adaylara görüşmelerinin neticesi hakkında geri bildirim yapılır. 

The House Café'nin personel seçimindeki ilk önceliği Yiyecek & İçecek sektöründe kendini geliştirmeye istekli olan adaylardır. Takım çalışmasını ilke edinmiş, güleryüzünü ne olursa olsun eksik etmeyecek profesyonelliğe sahip tüm başvurular bizim vazgeçilmez personellerimiz olmaya adaydır. 

Eğitim & Kariyer Gelişimi 

The House Cafe'de işe başlayan personeli, çalıştığı süre zarfında "Mesleki ve Bireysel Gelişim Eğitimleri" nden oluşan bir süreç beklemektedir. The House Café çalışanı eğitim ve kariyer planlaması sayesinde Runner veya Barista olarak başladığı görevinde Şube Yöneticiliğine; Aşçı Yamağı olarak başladığı görevinde ise Mutfak Şefliğine kadar yükselebilir. 

Tüm adaylar eşit fırsat ilkesinde aynı şartlarda değerlendirilir. Çalışanlar pozisyonlarda dikey kariyer gelişimi yanında paralel pozisyonlarda farklı departmanlara da geçiş yapabilirler.

paylaş|